Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aktuality

Příspěvky

„Pohárová“ soutěž v Kardašově Řečici

19. 6. 2011

 Dne 18. 6. 2011 vyrazilo družstvo SDH Vesce do nedaleké Kardašovy Řečice, kde poměřilo své síly s ostatními týmy hned ve dvou soutěžních kategoriích – v obou se běželo se dvěma „B“ hadicemi a stříkalo se na sklopné terče, ale v ostatních kritériích se lišily…

První část soutěže probíhala během odpoledne a byla otevřena pro stroje PS 12, přičemž nebylo povoleno nabírání, ale sálo se pomocí vývěvy. Ačkoliv u naší „mašiny“ vývěva nefunguje příliš přesvědčivě, podařilo se klukům obsadit krásné třetí místo a domů přivezli další pohár!
Druhá část probíhala v noci a to na velmi podmáčeném povrchu, neboť celé odpoledne pršelo. Tato kategorie byla otevřena pro stroje jakékoliv kubatury a nabírání bylo povoleno. I v této soutěži Vesce skončila na třetím místě.
Příští víkend (25. 6. 2011) čeká SDH Vesce další soutěž, tentokrát ve Skalici. Snad i zde budou kluci úspěšní  - stejně jako v Kardašově Řečici. Hodně štěstí! 
 
 
[Jana Pavlíková]
 
 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Nejbližší plány SDH Vesce

13. 6. 2011

 Po úspěšném zahájení letošní sezony hasiči nelení a i nadále trénují. V průběhu celého léta je totiž čeká řada pohárových soutěží, kterých se hodlají zúčastnit a umístit se co nejlépe.

 První pohárová soutěž, které se SDH Vesce zúčastní, proběhne dne 18. 6. 2011 v Kardašově Řečici. Zdejší soutěž má dvě části – denní a noční, kluci mají v plánu soutěžit v obou částech. O týden později (25. 6. 2011) vyrazí hoši opačným směrem, tentokrát do Skalice. 
Budete-li chtít své reprezentanty podpořit, neváhejte a udělejte si sobotní výlet za sportem a zábavou. Všichni jste srdečně zváni. 
 
 
 
 
Jana Pavlíková
 
 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Okresní kolo soutěže v požárním sportu

6. 6. 2011

 Okresní kolo soutěže v požárním sportu proběhlo dne 4. 6. 2011 ve Veselí nad Lužnicí a mimo jiné zde byl k vidění poměrně vydařený premiérový výkon SDH Vesce.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

SDH Vesce se chystá na okres!

2. 6. 2011

 Již tuto sobotu změří dobrovolní hasiči z Vesce své síly s ostatními družstvy, která taktéž postoupila z různých okrskových soutěží do druhého kola. Pro SDH Vesce se jedná o velký den, neboť takového úspěchu tento sbor nedosáhl po dobu delší než třicet let. V tomto druhém kole čeká na naše hasiče mimo požárního útoku a běhu na 100 m i hasičská štafeta, což bude pro hochy disciplína nová a bohužel nenatrénovaná, a to z důvodu, že jednoduše tuto štafetu nemají kde a jak trénovat. Pevně ale věříme, že se chlapcům zadaří a přejeme jim mnoho štěstí.

Doufáme, že přijedete své reprezentanty podpořit. Soutěž se koná 4. 6. 2011 ve Veselí nad Lužnicí. Všichni jste srdečně zváni.
 
 
 
                                                                                                                              [Jana Pavlíková]
 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Okrsková soutěž v požárním sportu ve Vesci

2. 6. 2011

 Svou premiéru v pořádání soutěže si hasiči odbyli dne 28. 5. 2011. Ačkoliv počasí příliš nepřálo, účast na soutěži byla poměrně hojná a diváci rozhodně nemuseli litovat, že dorazili. Mimo zajímavé sportovní výkony Vesce divákům nabídla skvělé občerstvení a velmi dobře zvládnutou organizaci celé soutěže. Třešničkou na dortu se pak stalo jak bezkonkurenční celkové vítězství domácího týmu, tak první místo Jana Srnce, druhé místo Marka Palána a třetí místo Pavla Nováka v běhu na 100 m.

Celému družstvu i jednotlivcům blahopřejeme a těšíme se na další soutěž pořádanou ve Vesci.
 
 
                                                                                                                             [Jana Pavlíková]