Jdi na obsah Jdi na menu
 

Hasičský ples SDH Vesce

23. 2. 2012

Naše mladé soutěžní družstvo se reozhodlo, že uspořádá hasičský ples. Ples se konal 18. 2. 2012 a nutno říci, že to byla akce vskutku podařená. 

Pro hosty plesu bylo hned v úvodu připraveno malé zpestření v podobě tanečního vystoupení skupiny Coda. Když děvčata z Cody svůj moderní tanec dokončila, přišla řada na tanec společenský. K tanci i poslechu zvesela hrála kapela Dynínka a hosté se nenechali dlouho pobízet a brzy zaplnili celý parket.

Dále byla připravena velmi bohatá tombola, která obsahovala především nejrůznější elektroniku, alkohol, lahůdky a mnoho dalšího. Za tyto hodnotné ceny je třeba znovu poděkovat všem sponzorům. Děkujeme!

O půlnoci přišlo na řadu malé překvapení v podobě souteže ve stáčení hadic "C". Soutěžilo se o "zlaté" poháry a lahve sektu. Jak v katgorii mužů, tak v kategorii žen, byly k vidění úctyhodné výkony a ani publikum se nenechalo zahanbit a hlasitě povzbuzovalo své favority.

Po půlnoci už přišla řada jen na tanec a nespoutanou zábavu. Pevně věříme, že si všichni hosté ples užili, a že se napřesrok zase ve Vesci sejdeme. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář