Jdi na obsah Jdi na menu
 

Soutěžní družstvo

Příspěvky

Jan Pavlík - béčka, proud

3. 4. 2012

  Honza je nejnovější posila týmu. Zaučuje se jak na stovkové dráze, tak na pozicích béčkaře a proudaře. Ačkoliv začal trénovat teprve letos, učí se rychle a brzy bude nedílnou součástí družstva.

 

Jana Pavlíková

5. 5. 2011

 Jana je nástěnkářka, ale i týmová fotografka, kameramanka, maskot, trenér, editorka stránek a v případě nouze i náhradník!

 Beze mě by to prostě nešlo... :-D (poznámka redakce)
 

Dominik Žák - stroj

5. 5. 2011

 Dominik ovládá post strojníka i košaře.  Jeho činnost je pro družstvo velmi přínosná. Dominik je učenlivý a snaží se družstvu pomoci, jak jen je to možné.

 

Marek Palán - koš

23. 7. 2010

 Na počátku byla otázka: Je tu někdo levák? Ano, je, a proto se stal košařem. Marek je jedním z hasičů, kteří se snaží dát tomuto sportu vše ze svých sil i možností. Je velmi disciplinovaný a disciplinu vyžaduje i od ostatních hasičů (což ne vždy dělá dobrotu). Každopádně celé družstvo ví, že Marek nikdy nic neošidí, neboť se pokaždé snaží udělat vše na sto procent (ještě radši na 150% :)).

 

Martin Novák - nabírání

23. 7. 2010

 Martinovi bylo přiřazeno spojování  savic a nutno podotknout, že tento post vykonává více než dobře. Je jedním z původních členů družstva. Hasičům se snaží věnovat naplno, což dokazuje jeho nemalý podíl na organizaci první hasičské soutěže pořádané ve Vesci.  Zařizování soutěže věnoval spoustu svého času i přesto, že současně pracoval na maturitní zkoušce.

 

Vojtěch Žalda - levý proud

23. 7. 2010

 Vojta je i přes svůj nízký věk právoplatným členem týmu. Nejenže je skvělý strojník a proudař, ale ukázal se i jako dobrý stovkař, když měl na okrskové soutěži v Přehořově nejlepší čas družstva a celkově byl druhým nejrychlejším. Navíc je jakýmsi „šaškem“ týmu, vždy má co říci a neustále si dělá z něčeho (nebo spíš z někoho) legraci.

 

Martin Srnec - béčka

23. 7. 2010

 Martin byl do hasičů vlastně násilně zavlečen svým bratrem, ale i přesto se z něj stal skvělý béčkař. Hasičský sport dělá pro zábavu, ne pro výsledky, což se poněkud neshoduje s filozofií celého družstva. I když Martin chodí jen na ty tréninky, na které bezpodmínečně musí, ostatní vědí, že se na něj můžou spolehnout.

 

Jan Srnec - rozdělovač

23. 7. 2010

 Honza je mimo rozdělovače jakousi hlavou družstva. Pečlivě dohlíží na to, aby probíhaly tréninky venku i v hospodě. Je jedním z nejzapálenějších členů, hasičskému sportu dává vše a v žádném případě nepodceňuje přípravu na soutěže. Tréninky svolává, ať je venku mráz, či mouchy vedrem padají :)

 

Pavel Novák - pravý proud

23. 7. 2010

 Pravý proud, vždy dochvilný, vždy přesný, při požárním útoku na soutěži zatím nechybující. Vše se snaží dělat precizně, s pečlivostí sobě vlastní. I Pavel byl při vzniku tohoto družstva a post pravého proudaře zastává od samého začátku.

 

Petr Spišák - stroj

23. 7. 2010

 Petr funguje jako náhradník, původně je členem staršího mužstva. I Petr umí více postů, na soutěži již běžel pravý proud, obsluhoval stroj i spojoval savice. Přestože je Petr do soutěží nasazován jenom někdy, rozhodně má v týmu své místo.